Veľakrát som sa stretla s reakciami mojich zákazníkov, že moje výrobky sú ešte krajšie v skutočnosti ako na fotografii. Preto som si povedala, že to musím zmeniť a potrebujem produktové fotky, ktoré budú nielen kvalitné. Potrebujem fotky, ktoré naozaj ukážu dušu a lásku, ktorú vkladám do každej maľby. No a u Zdenky v ZjaArt Atelieri som našla všetko! Milý a úžasný prístup, kvalitné a nádherné fotografie, ktoré vniesli do mojej práce nový rozmer. Po uverejnení fotografií od Zdenky mi rapídne stúpol záujem, čo ma nesmierne teší! Ďakujem ZjaArt!
Zuzka Š.
klientka
Bez váhania odporúčam využiť fotografické služby ZjaArt ateliéru. Zdenka pri fotení navodila pohodovú, uvoľnenú atmosféru a fotenie sa stalo príjemným zážitkom bez zbytočného stresu. Ocenila som jej vlastnú tvorivosť ako aj schopnosť realizovať moje predstavy. Veľmi ma oslovila najmä práca s detailom a náladou, s výsledkom som maximálne spokojná. ZjaArt je pre mňa zárukou...more  
Dokonalá narodeninová párty! U Zdenky Gulasovej som pred pár rokmi absolvovala zaujímavý beauty/make-up kurz a pri príprave narodeninovej oslavy mojej 13 - ročnej dcéry som oslovila Zdenku s nápadom, pripraviť podobnú beauty-párty aj pre dievčatá. V tomto veku sa už začínajú líčiť a každá rada, ako sa správne starať o pleť a nanášať make-up, je nad zlato. Zdenka dievčatám všetko perfektne povysvetľovala a názorne ukázala. Určila im typ pleti a následne doporučila správne odtiene make-upu, tieňov na oči, lícenky a rúžu, a tiež ich správne nanášanie. Dievčatá mali možnosť vyskúšať si fotenie ako modelky a z celej beauty - párty boli veľmi nadšené. Som Zdenke vďačná za úspešnú narodeninovú oslavu a oceňujem jej ochotu a profesionálny prístup.
Janka H.
Klientka
Bussines portrét jedine v ZjaArt Atelieri! Poznáte to, potrebujete portrétnu fotografiu, dáte sa nafotiť a z fotky sa na vás pozerá iná cudzia osoba. Takže googlite a hľadate a ked vás konečne oslovila jediná fotka, poviete si: ,,toto bude náročné, toto nedám.”  Na moje prekvapenie som v Zja Art po konzultácii odchádzal spokojný s návrhom, ako by môj portrét mal vyzerať a ako fotenie zrealizujeme. Všetko potom v deň fotenia prebehlo podľa plánu. A s výsledkom som bol nadmieru spokojný a tiež príjemne prekvapený ,,JA som Ja aj na fotke! :)” ZjaArt je pre našu firmu zárukou spokojnosti, či už na firemné projekty alebo pracovné portréty. Služby využívame pravidelne. Vrelo doporučujeme!
Jaroslav Mráz
konateľ
Zábavné fotenie Booku som nečakala, ale chcela som si dať nafotiť modelkovský book. Ani neviem ako, ocitla som sa u Zdenky a bola som veľmi spokojná s prácou. Fotenie bolo veľmi zaujímavé a zábavné, fotili sme pri Dunaji. Zo začiatku som mala obavy, či ako modelka uspejem, ale nakoniec to všetko dopadlo dobre a bola som spokojná aj s prístupom a aj s výsledkami.
Stella B.
modelka 15r.
Krásne zásnubné fotografovanie, ktoré mi môj snúbenec spolu so Zdenkou pripravil ako prekvapenie. Celé fotenie prebiehalo veľmi príjemne, Zdenka bola milá a príjemná, zároveň profesionálna. Nafotili sme krásne zásnubné fotografie, ktoré nám budú naozaj celý život pripomínať tento jedinečný moment. Ďakujem ešte raz Zdenke zo ZjaArt Atelieru!
Dominika K.
Klientka
Spokojná manželka znamená šťastný život! Tej mojej záležalo na fotografiách, i keď som si pôvodne myslel, že fotky zo svadby sú vyhodené peniaze, pretože väčšina fotografií, ktoré som zo svadieb videl, sa mi buď nepáčili, alebo ich bolo málo a nezdokumentovali celú svadbu. Z prístupu ZjaArt Atelieru som bol milo prekvapený, pretože akoby boli všade, akoby mali hopšup prášok alebo všudybílek, stíhali zachytiť zábavu, backstage, krásne fotky bez toho, že by obťažovali okolie alebo svadobných hostí. Tiež som rátal s tým, že ako iné páry, dostanem maximálne dvesto až tristo fotiek, no bolo ich omnoho viac a ich kvalita či obsah nemala klesajúcu tendenciu, práve naopak. Veľmi pekne ďakujem tímu ZjaArt! A všetkým ostatným zákazníkom môžem len odporúčať!
Marek S.
ženích
Za najdokonalejší svadobný účes a aj make-up ďakujem ZjaArt! Účes mi vydržal od soboty rána do nedele večera, make-up celý svadobný deň a celú noc. Moja vizážistka bola Zdenka Gulasová. Som nadmieru spokojná a chcem sa ešte raz veľmi pekne poďakovať!
Andrejka R
nevesta
Ten najkrajší darček, aký som mohla dostať od milovanej rodinky! Ešte nikdy som nebola u profesionálnej fotografky, a práve preto som z rodinného fotografovania mala zo začiatku strach. Avšak dostala som to ako darček, tak sme to skúsili. Zdenka bola veľmi profesionálna, ale zároveň milá, priateľská a hlavne ľudská. Postupne zo mňa ten strach opadol a po zábavnom popoludní máme krásne rodinné fotky a z jednej sme si dali spraviť aj krásny rodinný fotoobraz, ktorý nám zdobí našu domácnosť.
Anna K.
Klientka
Super svadobný účes a make-up! Ak chcete, aby vám vydržali vlasy celý deň aj noc rovnaké, ako po dokončení, tak určite odporúčam ZjaArt Tím!! Príjemným bonusom bolo, že po nedeľnom fotení som sa s krásnym make-upom mohla odfotiť ešte aj v pondelok na nový občiansky preukaz. Skrátka talent sa nezaprie! ,,Ďakujem, Zdenka..."
Megi H.
nevesta
Vrelo odporúčam všetkým nevestám profesionálnu a kvalitne odvedenú prácu v podaní Zdenky Gulasovej a jej tímu. ĎAKUJEM za bezstresový priebeh líčenia a stajlovania na svadobný deň a fotenie. Účes vydržal po celú noc a s fotografiami sa neprestávame chváliť, ani som nedúfala, že by tento deň mohol byť tak pohodový. Ešte raz odporúčam nielen nevestám. 🙂
Veronika
Svadba v Hoteli West
Úžasný svadobný deň, za ktorý sa chcem poďakovať ZjaArt a hlavne Zdenke. Môj veľký deň, ku ktorému Zdenka prispela svojou úžasnou náladou počas líčenia a česania…žiadny stres…kopec smiechu, prestávky na kafe-no prosto pohodička.... Nádherné fotenie po svadobnom dni, ktoré bolo úžasné, bola to skôr zábava ako svadobné fotenie, fakt sme si to riadne užili (odporúčam nevestám fotenie až po svadbe tak dva dni, keď je pár už v kľude…)…chcem poďakovať ZjaArt tímu (Zdenka a Lucia) a Zdenke za jej prístup, ktorý bol nie ako fotograf a objekt, ale skôr ako piknik s priateľmi, kopec srandy sme si užili: chcem poďakovat Zdenke.... ĎAKUJEMEEE nezabudla som ani na teba pokladík LU moja, tebe veľká vďaka za všetkoooo
Zuzka G.
nevesta
modelka kreativne foto
modelka fashion
fashion kreativna