O nás

zdenka portret

Sme kreatívny ateliér ZjaArt, ktorý sa snaží priniesť kúsok svojho umenia klientom. Náš kreatívny tím Vám vytvorí nádherné fotografie pre každú príležitosť. Zvýrazní Vašu krásu dokonalým make-upom, stylingom a účesom, po ktorom ste vždy túžili. Nie je nič príjemnejšie a jednoduchšie, ako sa nechať rozmaznávať profesionálnymi Art-stylistami v príjemnom prostrostredí nášho ateliéru.

Prečo my?

Bezplatný 5 ročný archív fotografií aj ich originálov

Ak sa Vám stane, že omylom zmažete fotky svojej partnerky či dieťaťa alebo foto zo svadby, stačí nám zavolať, či napísať a všetko vyriešime.

Špičkové fotoaparáty

Ako jeden z mála fotoateliérov disponujeme fotoaparátom značky Hasselblad s digitálnou stenou. Ďalej využívame Canon mark 2 5D s profesionálnymi objektívmi rady L.

Používame len kvalitnú kozmetiku

Používame len kvalitné produkty značiek Make-UP Studio, Couleur Caramel, vlasovú kozmetiku CHI. Produkty, ktoré používame na vizáž a vlasový styling, sú výlučne na báze prírodných pigmentov a ingrediencií.

Mobilné fotoštúdio

Naše fotoštúdio je mobilné a plne vybavené s vlastnou elektrocentrálou, takže je možné fotenie aj na lokalitách, kde nie je zavedená elektrika.

Profesionálne vybavený ateliér

Bez kvalitnej techniky sa pracovať nedá, preto náš ateliér máme vybavený len kvalitnou profesionálnou technikou, vrátane vlastného vizážistického stage.

Možnosť platby kartou

V našom ateliéry akceptujeme platby kartou, prevodom na účet a pre zmluvných klientov aj na faktúru.

Počas nášho pôsobenia

0
Spokojných zákazníkov
0
Nafotili sme MB Dát
0
Najazdených kilometrov za klientami
0
Počet vypitých káv na konzultáciach

Náš Team

Zdenka GulasováFotograf
Po skončení štúdia polygrafie som absolvovala grafickú nadstavbu a ďalej som sa venovala štúdiu fotografie. Od roku 2006 som sa fotografii venovala profesionálne a v roku 2008 som si založila vlastnú firmu ZjaART Atelier. V rámci zlepšenia svojich schopností vo fotografovaní ľudí, som si spravila kurz vizáže, ktorý som aplikovala do svojej práce. Venujem sa foteniu reklamnej a módnej fotografie, produktovej fotografie pre firemných klientov, ale aj foteniu pre súkromných zákazníkov.
Lenka ŠpalkováVizážista
Od malička milujem šminky, líčenie, umenie a nové trendy. Dlhé roky som navštevovala umeleckú školu a svoj talent som ďalej využila na vysokej škole, kde som sa venovala grafickému dizajnu a marketingu. Najviac ma však baví podčiarkovanie ženskej krásy a moje najobľúbenejšie plátno je vaša tvár. Pomocou líčenia pomáham ženám zvýrazniť ich prirodzenú krásu. Podchytím to, čo vás robí jedinečnou. Ak je treba zakryjem nedostatky. Naučím vás používať šminky tak, aby ste sa cítili upravene, sebavedome a páčili sa sama sebe.
DominikaCreative asistent

Naši klienti

a pro sport logo
silver moon logo
optika siloe logo
one coffee logo
cropp town logo
olivia shoes logo