Svadobné fotografie

svadba, vizaz, hairstyling p&p

Pripravujete svadbu a nemáte ešte profesionálneho fotografa, ktorý Vám zabezpečí, aby ste mali krásne pamiatkové fotografie na tento krásny a nezabudnuteľný zážitok? Naši fotografi zo ZjaArt Atelieru Vám ich radi zabezpečia. A nielen fotky zo svadby, ale napríklad aj zo žiadosti o ruku, zo zásnub, vytvoria Vám snúbenecké fotky, či profesionálne odfotia mnohé iné udalosti týkajúce sa takejto krásnej životnej udalosti. Vyberte si z rôznych balíčkov, ktoré ponúkame, alebo si vytvorte vlastný balíček Individual na želanie podľa Vašich prianí.

Kategórie zásnubných a svadobných fotografií

Uchovajte si spomienky z dokonalej atmosféry zo zásnub, či už ich realizujete ako prekvapenie pre svoju vyvolenú polovičku, alebo pripravujete priamo zásnubný obed s rodičmi a ďalšími príbuznými. V rámci fotenia snúbencov realizujeme aj fotenie štylizovaných fotografií, ale aj samotné fotenie na svadobné oznámenia.

Krásny svadobný deň sa začína prípravami nevesty, ktorá každá chce v tento deň byť princeznou, a ženícha. Tieto okamihy je tiež dôležité zachytiť fotoaparátom, pretože aj tu vznikajú krásne emócie a vtipné zážitky. Nevestu treba nastajlovať, spraviť jej vizáž, hairstyling, obliecť ju a skrášliť. Tieto momenty neodmysliteľne patria k svadobnej reportáži.

Štylizované svadobné fotografie sú krásnym dôležitým detailom. Môžete si vybrať rôzne lokality na fotenie, či už v ateliéri, alebo v exteriéroch ako sú hrady, zámky, záhrady, poprípade budovy s krásnymi interiérmi, či voľná príroda lesov či lúk. Možností je naozaj mnoho. lokalitu môžete zvoliť aj osobnejšie a vybrať miesto, prvého stretnutia, prvého rande, či kde prebiehali Vaše zásnuby. Či sadťe na originalitu a výber nechajte na fotografa. Vaše spomienky tak zostanú jedinečne.

nevesta s kyticou svadba m&m
svadba foto

Neoddeliteľnou súčasťou každej svadby sú reportážne fotografie z obradu. Nezáleží na mieste konania obradu, podstatné sú emócie a to, že chcete mať krásne spomienkové fotografie. Profesionálny fotograf zachytí emócie pri každom kroku svadobného obradu, či už pri odprevádzaní nevesty k oltáru, vyslovení svojho áno, alebo pri podpisovaní dokumentov, či gratuláciách.

Oslava je spravidla najzábavnejšou časťou svadby, preto sa snažíme okrem zachytenia skutočných udalostí zachovať vo fotografii aj atmosféru priestorov, tak aby Vám vždy pohľad na tieto fotky evokoval emócie, ktoré ste tu prežívali. Fotograf tu tak isto vie zachytiť emócie a rôzne situácie Vás, Vašej rodiny a Vašich blízkych.

Milé nevesty, k prípravám na Váš Veľký Deň patí hlavne Svadobný styling, do ktorého patrí dokonalý Make-Up a prekrásne vlasové kreácie vo forme svadobného účesu. Toto všetko Vám vieme okrem profesionálneho fotenia zabezpečiť, či už v našom ateliéri alebo u Vás doma v rámci balíka Individual. Ba čo viac, nalíčime aj Svadobnú mamu, sestru, či družičku. Viac o svadobnom stylingu sa dozviete vo vizáži a hairstylingu.

Z nášho portfólia

Svadba Marek&Lenka
Krásna septembrová svadba dvoch úžasných ľudí Mareka a Lenky. Okrem svadobného fotenia sme neveste realizovali.
Learn more
Svadba Marek&Martinka
Pohodová júnová svadba mladého páru Mareka a Martiny. Fotenie v exteriéroch sme realizovali v neďalekom Schlosshofe.
Learn more
​ Svadba Diana & Peter
Klienti si zvolili ​svadobný balík Individual. Nevesta si želala fotenie Pamiatkových fotografií zo Sadu Janka Kráľa,.
Learn more
Svadba Zuzka a Majo
Táto svadba sa konala v Žiline, kam sme, samozrejme, dorazili deň vopred, lebo v svadobný.
Learn more

Galéria svadobných fotografií

Cenník

Pred svadobné fotenie

Svadobné fotenie

Oznámenia
160
 • - foto na svadobné oznámenia 3ks
Snúbenci
180
 • - foto na svadobné oznámenia 3ks
 • - 10ks portétov
Basic
200
 • - štylizované svadobné fotografie 20 ks
Štandard
350
 • - štylizované fotografie 10-20ks
 • - fotografie obradu
Bestseller
750
 • - fotenie príprav nevesty a ženícha
 • - štylizované svadobné fotografie 10-20ks
 • - fotografie obradu
 • - fotografie svadobnej hostiny
 • - vizáž a hairstyling nevesty
Individual
*
* cenník ušitý na mieru
 • - balíček skladajúci sa z položiek podľa želania klienta

Vážený klient, vyplňte prosím nasledujúci formulár, aby sme pre Vás mohli pripraviť podklady na osobné stretnutie, ktoré si s Vami telefonicky alebo e-mailom potvrdíme.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše telefónne číslo (povinné)

Predmet

O aké služby máte záujem
Fotografovanie na svadobné oznámeniaFotografovanie snúbencovBasicŠtandardBestsellerIndividual

Meno a priezvisko snúbencov, či nevesty a ženícha, dátum a čas svadby a ďalšie Vaše doplňujúce informácie

Dátum a čas, kedy Vám vyhovuje konzultácia u nás v ateliéri