Portrét

business portret kaluzna chic interiors

Či už ide o klasický, charakterový, umelecký, či autoportrét, každý z nás sa pomocou neho prezentuje či už na sociálnych sieťach, životopise alebo ho využívajú aj firmy na prezentáciu svojich zamestnancov a kľúčových pracovníkov. Je vnímaný ako nedieľna súčasť nášho súkromného či pracovného života.

Klasický portrét fotografie sú tým najtradičnejším prejavom osobnosti a sú častokrát využívané aj v praktickom živote každého z nás. Je to ale aj spôsob, ako sa zvečniť na fotkách, ktoré môžete darovať ako originálny darček pre blízkych či priateľov. Ku každému foteniu pristupujeme individuálne a prispôsobujeme ho osobnosti klienta.

excimer business portret reklama
fotoobraz portret

Umelecký portrét má odhaliť Vašu osobnosť a ukázať, kým v skutočnosti ste, ako sa cítite. Pri tomto type portrétovania pracujeme tak, že svetlo netradične a kreatívne   použijeme ako ilustračný prvok, ktorým znasobíme silu osobnosti portrétovaného klienta.

Charakterový portrét, častokrát čiernobiely, pomôže vyjadriť charakter  portrétovaného, využívajú ho hlavne herci, či spisovatelia… Je to hlavne preto, že je kladený veľký dôraz práve na oči, a to čo sa v nich odráža, tú skutočnosť, čo portrétovaný zažil, aký je človek, aby každý, kto jeho portrét vidí, mal možnosť  sprostredkovane spoznať portrétovaného.

Vďaka profesionálne vytvorenému Business portrétu majú Vaši potenciálni obchodní partneri, či zamestnávatelia šancu vás spoznať a vytvoriť si k vám sympatie, pretože na takto vytvorenom portréte posobíte dôveryhodne a zodpovedne. Väčšinou sa takéto portréty fotia v pracovnom prostredí portrétovaného. Takéto fotenie navrhneme a zrealizujeme na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Z nášho portfólia

Fotoobrazy
V tomto projekte si klienti u nás zvolili fotenie rôzneho štýlu a žánru, z ktorého.
Learn more
Business portrait Karolína
Požiadavka zákazníčky bola business portrét, nakoľko pracuje v developérskej firme. Fotenie prebiehalo v našom ZjaArt.
Learn more
Grand Canaria február 2015
ZjaArt Atelier sa v tomto projekte vybral na Grand Canariu, aby tam nafotil pracovné portfólio modelke.
Learn more
EKO-Solutions
Firma pôsobiaca v environmentálnej oblasti nás požiadala o vytvorenie Business portrétu riaditeľa a projektového manažéra.
Learn more

Galéria

Cenník

Klasický portrét
80
 • - vizáž
 • - 3ks fotografií v elektronickej verzii
Charakterový portrét
90
 • - vizáž
 • - 3ks fotografií v elektronickej verzii, aj vytlačené
Umelecký portrét
110
 • - vizáž
 • - 3-5ks fotografií v elektronickej verzii, aj vytlačené
Jednoduchý Business portrét 3
90
 • - vizáž
 • - 3ks fotografií v elektronickej verzii
 • - fotenie v ateliéri
Business portrét 5
150
 • - vizáž
 • - 5ks fotografií v elektronickej verzii
 • - fotenie mimo ateliéru

Vážený klient, vyplňte prosím nasledujúci formulár, aby sme pre Vás mohli pripraviť podklady na osobné stretnutie, ktoré si s Vami telefonicky alebo e-mailom potvrdíme.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše telefónne číslo (povinné)

Predmet

Dátum a čas, kedy Vám vyhovuje konzultácia u nás v ateliéri

Napíšte nám, aký balíček ste si vybrali, alebo akú máte predstavu