Hairstyling

vizaz a hairstyling

Chcete mať vlasy ako princezná či elegantná femme fatale? Chcete, aby sa každý obzeral, aký máte nádherný účes, ktorý dokonale ladí s Vašou róbou? Určite áno!

Našim zámerom je vytvoriť Vám dokonalý účes, ktorý sa Vám hodí a vyzdvihuje Vašu krásu. Účes, po ktorom ste vždy túžila!

Aby sme zabezpečili Vašu spokojnosť, a teda aj náš úspech, spoliehame sa pri česaní výhradne na prírodnú kozmetiku Chi, ktorá z Vašich vlasov nevytvorí helmu na hlave, ba naopak, dodá im lesk a život.
Naši Hairstylisti získali niekoľko ocenení na prestížnych stylingovýh súťažiach a vždy sa snažia na 100% vyhovieť požiadavkám a predstavám zákazníka.

Vlasový styling obsahuje:
 • príprava na fotenie,
 • spoločenské a svadobné účesy,
 • starostlivosť o príčesky,
 • styling klips in,
 • predaj vlasovej kozmetiky CHI.

Každá nevesta má svoj vysnívaný účes, ktorý by chcela mať počas svojho svadobného dňa. Netušíte ale, či sa Vám účes hodí, či vydrží počas celej svadby, či sa doňho bude dať zapracovať závoj alebo živé kvety. Práve pre Vás, milé nevesty, máme v ponuke skúšku svadobného účesu. Okrem samotnej skúšky Vám môžeme poradiť aj iné alternatívy Vášho želaného účesu, zdobenia, doplnkov a trendov.

Po skúške svadobného účesu vieme, aký účes budeme robiť, máme vychytané všetky nedostatky, takže sa nevesta v deň svadby nemusí vôbec stresovať. V svadobný deň optimálne vyplníme účes klips in príčeskami alebo výplňami, príp. dozdobíme doplnkami vhodnými k svadobným šatám alebo kytici.

Spoločenský účes na plese či inej udalosti je vnímaný ako koruna krásy ženy. Účes musí lichotiť Vašej tvári, hodiť sa k Vašej róbe a musí byť adekvátny k spoločenskej udalosti, na ktorú sa chystáte, príp. musí spĺňať tému plesu. Nezáleží na tom, či máte vlasy jemné, ťažké, riedke, dlhé či krátke, bez objemu alebo s objemom, pomocou profesionálnej kozmetiky CHI si s tým poradíme.

svadba vizaz
vizaz hairstyling

Clips in príčesky sú vhodné do účesov, ktoré vyžadujú väčší objem alebo romanticky vlajúci vzhľad. Máme viacero dôvodov, prečo radi využívame clips in príčesky, či už je to možnosť variabilného umiestnenia, opätovného použitia a v neposlednom rade je to ich zdravotná nezávadnosť. Sú vyrábané z kvalitných pravých vlasov, ktoré je možné natáčať, žehliť a farbiť. Klientky si môžu vybrať zo širokej škály farebných vzoriek, príp. tieto medzi sebou miešať. Príčesky nechávame vyrobiť na mieru podľa individuálnych potrieb klientky. Príčesky je nutné objednať si vopred, pretože ich výroba trvá dva týždne.

Súčasné trendy nám nekladú žiadne obmedzenia v možnosti využívania rôznych doplnkov a ozdôb do vlasov, preto sa držíme hesla: Fantázii sa medze nekladú, a preto môžeme využiť širokú škálu možných doplnkov a ozdôb, akými sú napr.: živé kvety, pierka, kryštáliky, rôzne vlasové brošne, gorálky, sieťky, textilné materiály, časti šperkov a rôzne fascinátory.

Všetky naše vlasové kreácie vytvárame pomocou kvalitnej vlasovej kozmetiky CHI, pretože sú to vysoko kvalitné produkty, zdravotne nezávadné a netestované na zvieratách. Je to prvá profesionálna bio kozmetika, ktorá ako základné zložky obsahuje zázvor, perly, hľuzovku a mnoho iných prírodných látok, ktorých výsledky Vás prekvapia, a navyše aj krásne voňajú.

Z nášho portfólia

PIN-UP Shooting
Mladé začínajúce modelky si na svoj fotobook rozhodli nafotiť fotky v štýle PIN-UP. Realizovali sme.
Learn more
Svadba Marek&Lenka
Krásna septembrová svadba dvoch úžasných ľudí Mareka a Lenky. Okrem svadobného fotenia sme neveste realizovali.
Learn more
Svadobný Účes
Naši hairstyliti v ZjaArt Atelieri Vám vytvoria rôzne kreácie svadobného účesu z dlhých aj krátkych vlasov,.
Learn more
Svadba Marek&Martinka
Pohodová júnová svadba mladého páru Mareka a Martiny. Fotenie v exteriéroch sme realizovali v neďalekom Schlosshofe.
Learn more

Galéria

Cenník

Skúška svadobného účesu
40*
* nezahŕňa cenu za dopravu mimo ateliéru
 • - poradenstvo pri výbere účesu podľa typu tváre
 • - individuálne prispôsobený účes podľa potrieb klientky
 • - možnosť doplnenia účesu o klip in príčesky
 • - kvalitná vlasová kozmetika
Svadobný účes
60*
* nezahŕňa cenu za dopravu mimo ateliéru
 • - vytvorenie vybraného účesu
 • - zapožičanie potrebných ozdôb
 • - zabezpečenie príčeskov klip in na mieru podľa potrieb klientky (klip in mimo cenníka)
Spoločenský účes
45*
* nezahŕňa cenu za dopravu mimo ateliéru
 • - poradenstvo a výber vhodného účesu podľa udalosti, typu tváre a individuálnych potrieb klientky
 • - v cene je požičanie ozdôb, príp. zapracovanie vlastných prinesených ozdôb a doplnkov

Vážený klient, vyplňte prosím nasledujúci formulár, aby sme pre Vás mohli pripraviť podklady na osobné stretnutie, ktoré si s Vami telefonicky alebo e-mailom potvrdíme.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše telefónne číslo (povinné)

Predmet

Služba
skúška svadobného účesusvadobný účesspoločenský účes

Služba počet osôb

Dátum a čas kedy budeme účes realizovať

Vaša správa