Boudoir

modelka boudoir

Boudoir foto

boudoir eden

Fotografie ako z dávnych dôb s úprimnou melancholickou náladou avšak s pôvabom a šarmom, ktorý lahodí oku a aj duši diváka. Väčšinou ide o fotografie žien v negližé, či spodnom prádle v statickej póze štylizovanej tak, aby pôsobila záhadne. Intímne partie sú zväčša zahalené.

Klientky sú napozované prirodzenejšie, ako na Glamour záberoch. Pri vzniku snímok ide o sprostredkovanie nálady pre oko pozorovateľa. Nie sú tu potrebné náročné vizážistické techniky a ani rozsiahle grafické úpravy. Boudoir fotografie zobrazujú prirodzenú krásu, ktorá presne opíše aj charakter modelu.

modelka boudoir

Hľadáte typ na darček pre partnera, či partnerku a chcete, aby to bolo niečo výnimočné? Ak chcete zažiť niečo iné, skúste žáner Boudoir foto. Tieto fotky vieme nafotiť ako párové fotografie. Nejde o to, aby sme na fotkách zvýraznili intímne partie, ale aby vynikla Vaša prirodzená krása. Stačí, ak prídete s partnerom či partnerkou, vezmete si so sebou jemné negližé, poprípade pekné spodné prádlo a dobrú náladu a môžeme začať fotiť.

A ako ďalší typ, ako vylepšiť Váš darček, vieme Vám zabezpečiť z týchto fotiek aj fotoobraz, ktorý Vám vie skrášliť Vašu spálňu ako pekná dekorácia.

Galéria

Cenník

Boudoir
200
  • - vizáž
  • - fotografovanie - 3hod.
  • - 10ks hotových postprodukovaných fotografií v elektronickej podobe, aj vytlačené
Boudoir +
250
  • - vizáž
  • - fotografovanie - 3hod.
  • - 10ks hotových postprodukovaných fotografií v elektronickej podobe, aj vytlačené
  • - vytlačený fotoobraz na kvalitnom plátne v rozmeroch 50x70 cm

Vážený klient, vyplňte prosím nasledujúci formulár, aby sme pre Vás mohli pripraviť podklady na osobné stretnutie, ktoré si s Vami telefonicky alebo e-mailom potvrdíme.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše telefónne číslo (povinné)

Predmet

Dátum a čas, kedy Vám vyhovuje konzultácia u nás v ateliéri

Napíšte nám, aký balíček ste si vybrali, alebo akú máte predstavu